RackStation® RS3626xs RackStation® RS3626xs
RackStation® RS3626xs Spolehlivé úložiště s vysokou kapacitou pro podnikové pracovní zátěže.
Funkce Specifikace Příslušenství
Důvěryhodná profesionály napříč všemi odvětvími.Chraňte své operace s jistotouStáhnout datový list Rychlé a spolehlivéVíce než 6 300/3 700 MB/s sekvenčního čtení/zápisu, vestavěný dvouportový 10GbE a až 864 TB hrubé kapacity po rozšířeníFlexibilní konfiguracePřidejte 24 dalších pozic pro disky, porty 10/25GbE a svazky SSD cache kdykoli podle potřebyUniverzální platforma pro firemní aplikaceZálohujte koncová zařízení, spravujte až 90 IP kamer nebo bezpečně synchronizujte a sdílejte soubory mezi různými lokalitami
Navrženo pro spolehlivostRedundantní napájeníRedundantní napájecí zdroje zajišťují maximální dobu provozu serveru tím, že zabraňují výpadkům napájení z jednoho bodu.Cluster s převzetím služeb při selháníMaximalizujte kontinuitu služeb spárováním dvou identických jednotek do clusteru Synology High Availability, který zajišťuje automatizované přepnutí služeb při selhání během několika minut v případě hardwarové poruchy.Síťová redundance a vyrovnávání zátěžeVestavěné 2x 10GbE porty lze sloučit pomocí Link Aggregation pro zajištění automatického přepnutí při selhání sítě a vyrovnávání zatížení.Správa připojení mimo pásmo (OOB)Zjednodušte řešení problémů správou vypnutých zařízení na dálku a přístupem ke kritickým protokolům prostřednictvím specializovaného rozhraní.
Umožňuje budoucí rozšířeníZařízení RS3626xs lze flexibilně nakonfigurovat podle měnících se potřeb díky rychlejšímu síťovému připojení, lokální mezipaměti SSD nebo navýšení úložiště.Flexibilní možnosti sítěZlepšete výkon vstupu/výstupu nebo přidejte redundanci pomocí 10GbE/25GbE SFP+/SFP28, 1GbE/10GbE RJ-45 Ethernetu nebo adaptérů Fibre Channel.Mezipaměť SSDSnižte latenci a zvyšte IOPS v polích HDD díky zvýšení výkonu pomocí mezipaměti SSD.Rozšíření úložištěRozšiřte až na 864 TB hrubé kapacity pomocí 36 pozic pro disky a dvou rozšiřujících jednotek RX1225RP.
Automatizované řazení úložiště do vrstevSlužba Synology Tiering automaticky přesouvá méně často přistupovaná data do nákladově efektivních vrstev, čímž vyvažuje výkon a kapacitu pro optimalizaci návratnosti investic do úložiště. Zařízení RS3626xs lze nakonfigurovat jako horké nebo studené úložiště, což poskytuje flexibilitu pro doplnění stávajícího hardwaru a infrastruktury.Další informace
Intuitivní úložiště pro týmy na místě i na dálkuZajistěte bezpečný a pohodlný přístup k souborům, jejich sdílení a synchronizaci napříč platformami na více místech.Bezpečné řešení privátního cloudu pro firemní spolupráciSada privátního cloudu pro sdílení souborůUmožněte celé své organizaci efektivní přístup, sdílení a synchronizaci dat odkudkoliv. Zajistěte podrobnou kontrolu nad přístupem a oprávněními ke sdílení souborů a složek. Udržujte kompletní auditní stopu aktivit se soubory a sledujte změny v nastavení sdílení souborů pomocí podrobných záznamů.Další informace Podpora více platforemPřistupujte k osobním i sdíleným datům z mobilních aplikací, klientů pro stolní počítače, webových prohlížečů nebo jiného systému Synology. Veškeré změny, které provedete, se automaticky synchronizují do ostatních zařízení, jakmile jsou připojena.Efektivní synchronizace na více místechSynchronizace na více místech poháněná cloudemPodpořte globální pracovní postupy díky vysokorychlostnímu přístupu k datům odkudkoli ve vaší síti. Naše hybridní cloudové řešení ukládá často používané soubory lokálně pro rychlý přístup, zatímco méně často používaná data jsou uložena v cloudu, což snižuje vaše požadavky na místní úložiště.Další informace Synchronizace NAS–NASAutomatizujte synchronizaci dat mezi jednotlivými místy pro lepší týmové pracovní postupy. Možnosti jednosměrné nebo obousměrné synchronizace udržují soubory a složky aktuální na všech datových místech.Další informace Synchronizace s poskytovateli veřejného clouduBezproblémové připojení k veřejným cloudovým službám včetně Amazon S3, BackBlaze B2, Dropbox, Google Cloud Storage, Microsoft Azure a OpenStack Swift. Podpora více protokolů, šifrování na straně klienta a přizpůsobitelné ovládání synchronizace a šířky pásma umožňují efektivní správu úložiště napříč různými platformami.Další informace
Spolupráce v bezpečném cloudu s podporou AIZvyšte spolupráci na pracovišti se sadou Synology Office Suite. Vytvářejte, upravujte a sdílejte dokumenty napříč týmy v reálném čase. Provozujte lokální e-mailový server a poskytujte webový přístup k e-mailu při zachování plného vlastnictví dat. Zůstaňte také ve spojení prostřednictvím bezpečných individuálních chatů, veřejných kanálů, šifrovaných soukromých kanálů a skupinových konverzací. AI asistence zvyšuje produktivitu napříč aplikacemi s podporou předních poskytovatelů AI prostřednictvím integrace API klíče.Další informace
Pracujte chytřeji s AIKomplexní AI řešení pro produktivitu v privátním cloudu s chytrými nástroji a ovládáním ochrany soukromí. Další informace MailPlusDokumentSnímkyTabulkaShrnout e-maily a generovat chytré odpovědiNapsat a vyleštit konceptyPřeklad celé prezentace a poznámek jedním kliknutímAnalyzujte data a získejte návrhy vzorcůKomplexní řešení zálohováníOchrana Endpoint, VM a NAS/SANBezpečně zálohujte širokou škálu systémů včetně koncových zařízení se systémy Windows, Mac a Linux, virtuálních počítačů VMware® a Hyper-V® a serverů Synology. Rozšiřte ochranu na fyzické servery se systémy Windows nebo Linux a také na úložiště, jako jsou Nutanix Files, NetApp ONTAP a Windows Server s VSS (Volume Shadow Copy Service). Vestavěná technologie deduplikace optimalizuje efektivitu využití úložiště a možnost více verzí záloh poskytuje flexibilní možnosti obnovení.Další informace Microsoft 365 a Google WorkspaceCentralizujte zálohování dat Microsoft 365 a Google Workspace pro ochranu cloudových dat před nehodami a zjednodušení souladu s politikami uchovávání dat. Plánovatelné zálohy, flexibilní verzování souborů a deduplikace na úrovni bloků zajišťují flexibilitu a úsporu úložiště i šířky pásma.Pokročilá ochrana dat a obnoveníEfektivní a spolehlivá záloha systému SynologyZálohujte celé systémy nebo veškerá data, aplikace a konfigurace na širokou škálu úložišť, včetně Synology C2 Storage. V případě ztráty dat rychle obnovte celé systémy pomocí obnovy na holý hardware (bare-metal recovery) nebo podle potřeby obnovte jednotlivé soubory. Pokročilé funkce, jako je automatizované plánování, granulární řízení přístupu, end-to-end šifrování, deduplikace dat a uchovávání více verzí, vám umožní vytvořit optimální plán zálohování pro vaše data.Další informace Ochrana proti neoprávněným zásahům pomocí neměnných snímkůChraňte kritické jednotky LUN a sdílené složky pomocí automatizovaných neměnných snímků podpořených vlastními zásadami uchovávání informací. Vestavěná podpora vzdálené replikace dále zajišťuje robustní kontinuitu podnikání.Další informace
Připraveno pro virtualizaciBezproblémová virtualizaceNasazujte s jistotou. Tento systém je plně certifikován pro prostředí VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V® a XenServer.Zrychlený výkon úložištěMaximalizujte efektivitu díky vestavěné podpoře Windows ODX, VMware VAAI a ALUA, která odlehčuje operace úložiště a zajišťuje bleskový výkon.Architektura připravená pro cloudBezproblémově integrujte do své stávající cloudové infrastruktury díky podpoře OpenStack® Cinder pro blokové úložiště.
Logos showing certification or compatibility for Windows Server, VMware®, Citrix®, and Openstack
SurveillanceSynology Surveillance StationOchrana vašeho podniku nikdy nebyla jednodušší díky centralizované správě, podpoře více než 17 000 modelů IP kamer a vzdálenému monitorování a přehrávání. Video management system od Synology poskytuje všechny nástroje, které potřebujete pro živé sledování, vyšetřování, správu a zálohování.Další informace Otevřená integrační platforma pro surveillancePropojte hardware jiných výrobců, AI analytiku a specializované aplikace prostřednictvím otevřených API. Naše platforma zajišťuje bezproblémovou integraci s vaší stávající infrastrukturou a vytváří flexibilní, na budoucnost připravený bezpečnostní ekosystém.Další informace Centralizované monitorování a správaMonitorujte a spravujte svůj flotilu Synology z centrálního rozhraní, lokálně nebo v cloudu.Systém centralizované správySpravujte servery Synology z centrální konzole pomocí skupinových zásad, delegování úkolů, hromadných aktualizací a dalších funkcí.Další informaceActive InsightMonitorujte výkon, stav záloh, aktivitu přihlášení a další informace o celé vaší globální flotile zařízení Synology s využitím síly cloudu.Další informace

Výkon podpořený disky Synology

Navrženo pro systémy Synology, disky Synology poskytují konzistentní výkon a bezkonkurenční spolehlivost pro vaše nasazení.

Pevné disky navržené pro SynologyPodívejte se, jak pevné disky Synology poskytují spolehlivost, konzistentní výkon a zjednodušenou správu systému díky hluboké integraci hardwaru a softwaru.Podívejte se na video Synology se o vás postaráZařízení RS3626xs je kryto pětiletou omezenou zárukou společnosti Synology, která zahrnuje technickou podporu a služby výměny hardwaru, aby byla maximalizována vaše návratnost investice a zajištěn trvale vysoký výkon.Další informaceVíce než polovina společností z žebříčku Fortune 500 spoléhá na řešení SynologyKarusel zobrazující loga partnerských společností
Zjistěte proč
Přehled hardwaru
  • 1Tlačítko napájení a kontrolka
  • 2Kontrolka stavu
  • 3Kontrolka výstrahy
  • 4Tlačítko pro ztlumení alarmu
  • 5Kontrolky stavu disku
  • 6Zásuvky disků
  • 7Uvolňovací zarážky sady ližin
  • 8Ventilátory PSU
  • 9Napájecí porty
  • 10Montážní otvory
  • 11Kontrolky PSU
  • 12Tlačítko RESET
  • 13Port pro správu
  • 14Porty USB 3.2 Gen 1
  • 15Porty 10GbE RJ-45
  • 16Rozšiřující porty
  • 17Rozšiřující sloty PCI Express
Spojte se s námiKde koupitDalší informaceZeptejte se SynologyDalší informacePoznámka:Gartner® a Peer Insights™ jsou ochranné známky společnosti Gartner, Inc. a/nebo jejích poboček. Všechna práva vyhrazena. Obsah Gartner Peer Insights se skládá z názorů jednotlivých konečných uživatelů založených na jejich vlastních zkušenostech a neměl by být považován za prohlášení o skutečnostech ani nereprezentuje názory společnosti Gartner nebo jejích poboček. Gartner nepodporuje žádného dodavatele, produkt ani službu zobrazenou v tomto obsahu ani neposkytuje žádné záruky, výslovné ani předpokládané, týkající se tohoto obsahu, včetně jeho přesnosti nebo úplnosti, včetně jakýchkoli záruk obchodovatelnosti nebo vhodnosti pro konkrétní účel.Údaje o výkonu jsou získávány interním testováním společností Synology. Skutečný výkon se může lišit v závislosti na testovacím prostředí, způsobu použití a konfiguraci. Další informace naleznete v výkonnostních grafech.Hrubá kapacita vypočítaná s použitím 24TB disků. Využitelná kapacita úložiště se může lišit v závislosti na použitých discích a konfiguraci RAID.Použití kompatibilních disků je povinné. Před zakoupením pevných disků si prosím prostudujte náš seznam kompatibility. Další podrobnosti naleznete v tomto článku.SSD-cache kan aktiveres ved at bruge kompatible Enterprise Series M.2 NVMe SSD'er sammen med et M2D20- eller E10M20-T1-adapterkort, eller ved at bruge en kompatibel 2,5" SATA SSD. Alle enheder sælges separat.Tato hodnota představuje doporučený počet IP kamer pracujících v rozlišení 1080pÚplný a nejaktuálnější seznam kompatibilních NIC, HBA a dalšího příslušenství najdete v našem seznamu kompatibility.Pro používání služby C2 Storage s funkcemi Hyper Backup a Hybrid Share je nutné zakoupit vhodné roční nebo měsíční předplatné. Bezplatná zkušební verze je k dispozici pro každé nově registrované zařízení.Je zahrnuto pět e-mailových účtů MailPlus. Další e-mailové účty lze přidat zakoupením licenčních balíčků Synology MailPlus. Zjistit víceSlužba Surveillance Station obsahuje dvě bezplatné licence. Pro připojení více kamer a zařízení jsou potřeba další licence. Zjistit víceZáruční doba začíná dnem zakoupení uvedeným na vašem dokladu o zakoupení. Další informace naleznete na https://www.synology.com/company/legal/warranty.
Specifikace hardwaru Specifikace softwaru
Hardware
Procesor
Procesor
Model CPU Intel Xeon D-1726
Počet CPU 1
Jádra procesoru CPU 6
Vlákna procesoru CPU 12
CPU architektura 64bitový
Frekvence CPU 2.9 (základní)  / 3.5 (turbo) GHz
Systém hardwarového šifrování
Paměť
Paměť
Systémová paměť 8 GB DDR4 ECC UDIMM
Předinstalovaný paměťový modul 8 GB (8 GB × 1)
Celkový počet paměťových slotů 6
Maximální kapacita paměti 48 GB (8 GB x 6)
Poznámky
  • Společnost Synology může upravit specifikace předinstalovaných paměťových modulů v reakci na životní cyklus komponent a podmínky dodávek. Všechny upravené komponenty procházejí stejným přísným ověřováním, aby byla zajištěna stejná kompatibilita, stabilita a výkon.
  • Aby bylo dosaženo optimální kompatibility a spolehlivosti, vybírejte paměťové moduly Synology. Společnost Synology nebude poskytovat kompletní záruku na produkt nebo technickou podporu, pokud se k rozšíření paměti použijí jiné paměťové moduly než moduly Synology.
  • Informace o doporučených konfiguracích paměti naleznete v uživatelské příručce vašeho produktu Synology.
Úložiště
Úložiště
Šachta(y) pevného disku 12
Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou 36 (RX1225RP × 2)
Typ disku (Zobrazit všechny podporované disky)
  • 3.5" SATA HDD
  • 2,5" SATA SSD
Disky vyměnitelné za provozu*
Poznámky Kompatibilní disky jsou povinné. Před koupí pevných disků konzultujte náš seznam kompatibilních zařízení. Více podrobností se nachází v tomto článku.
Externí porty
Externí porty
RJ-45 10GbE LAN port 2
Port LAN se správou připojení mimo pásmo 1
Port USB 3.2 Gen 1 2
Rozšiřovací port 2
Typ rozšiřujícího portu Mini-SAS HD
PCIe
PCIe
Rozšíření PCIe 2 x Gen4 x8 slot (x8 link)
Vzhled
Vzhled
Rozměr (RU) 2U
Velikost (výška x šířka x hloubka) 88 mm × 482 mm × 724 mm
Hmotnost 14.5 kg
Podpora instalace skříně* 4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKS-02)
Poznámky Sada ližin se prodává samostatně
Ostatní
Ostatní
Ventilátor systému 80 mm × 80 mm × 4 pcs
Režim otáček ventilátoru
  • Vysokorychlostní režim
  • Chladný režim
  • Tichý režim
Snadno vyměnitelný systémový ventilátor
Zotavení po ztrátě napájení
Hladina hluku* 38.8 dB(A)
Plánované zapnutí/vypnutí
Probuzení přes LAN / WAN
Jednotka/adaptér zdroje energie 550 wattů
Náhradní zdroj energie
Vstupní střídavé napětí 100 V to 240 V AC
Frekvence napájení 50/60 Hz, Jednofázový
Spotřeba energie 147.79 wattů (za chodu)
75.73 wattů (hibernace pevného disku)
British thermal unit 503.96 BTU/hr (za chodu)
258.24 BTU/hr (hibernace pevného disku)
Poznámky
  • Další informace o měření příkonu jsou uvedeny v tomto článku.
  • Testování hluku bylo provedeno s plně nainstalovaným systémem Synology používajícím disky Synology SATA HDD a ve stavu nečinnosti. Dva mikrofony G.R.A.S. Dva mikrofony 40AE jsou umístěny ve vzdálenosti 1 metru od přední a zadní strany zařízení. Hluk na pozadí: 16,49–17,51 dB(A); teplota: 24,25–25,75 ˚C; Vlhkost: 58,2–61,8 %
Teplota
Teplota
Provozní teplota 0°C na 35°C (32°F na 95°F)
Teplota pro skladování -20°C na 60°C (-5°F na 140°F)
Provozní vlhkost 8% na 80% RH
Skladovací vlhkost 5% na 95% RH
Certifikace
Certifikace
  • FCC
  • CE
  • BSMI
  • VCCI
  • RCM
  • UKCA
  • EAC
  • CCC
  • KC
  • BIS
  • UL
Záruka
Záruka
5 let
Poznámky Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. (Zjistěte více)
Prostředí
Prostředí
Splňuje omezení RoHS
Obsah balíčku
Obsah balíčku
  • Hlavní jednotka X 1
  • Balíček doplňků X 1
  • Napájecí kabel C13 na C14 × 2
  • Přední kryt × 1
Volitelné příslušenství
Volitelné příslušenství
Poznámky Pro konfigurace paměti s více moduly musí být všechny moduly identické a mít stejný modelový číslo. Zkontrolujte Příručku k produktu vašeho produktu Synology pro doporučené konfigurace paměti.
Popis DSM
Maximální velikost jednoho svazku
  • 200 TB (je potřeba 32 GB paměti)
  • 108 TB
Max. počet interních svazků 32
Mezipaměť SSD pro čtení/zápis (určení velikosti mezipaměti)
SSD TRIM
RAID Group
Podporovaný typ RAID
  • RAID F1
  • Basic
  • JBOD
  • RAID 0
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
Migrace svazku RAID
  • Basic na RAID 1
  • Basic na RAID 5
  • RAID 1 na RAID 5
  • RAID 5 na RAID 6
Rozšíření svazku pomocí větších pevných disků
  • RAID F1
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
Rozšíření svazku přidáním pevného disku
  • RAID F1
  • JBOD
  • RAID 5
  • RAID 6
Global Hot Spare podporuje RAID typu
  • RAID F1
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
Poznámky
  • Svazky větší než 108 TB vyžadují 32 GB paměti nebo více.
  • Skutečné maximální velikosti fondů úložiště a svazků závisí na velikostech použitých disků, počtu dostupných přihrádek na disky a konfiguraci pole RAID.
  • Využitelná kapacita jednotlivých svazků bude nižší než maximální velikost svazku a závisí na souborovém systému a na množství uložených systémových metadat.
Interní zařízení
  • Btrfs
Externí zařízení
  • Btrfs
  • ext4
  • ext3
  • FAT32
  • NTFS
  • HFS+
  • exFAT
Souborový protokol
  • SMB
  • AFP
  • NFS
  • FTP
  • WebDAV
  • Rsync
Maximální počet připojení SMB (založeno na FSCT) 1,800
Integrace s Windows ACL (Access Control List)
Ověření pomocí NFS Kerberos
Poznámky
  • Hodnota připojení tohoto modelu je testována s plně osazeným Synology SATA SSD a až čtyřmi 10GbE síťovými porty
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným.
  • Výkon SMB byl hodnocen pomocí Microsoft File Server Capacity Tool (FSCT) verze 1.3 s následující konfigurací:
    • Testovací zátěž: scénář HomeFolder poskytovaný nástrojem FSCT
    • Doba testu: 600 sekund
    • Řadič domény & řadič FSCT: Windows Server 2022
    • Klienti FSCT: 8 × stroje s Windows 10
    • Funkce SMB: Povolené pronajímání adresářů
Max. počet místních uživatelských účtů 2,048
Max. počet místních skupin 512
Max. počet sdílených složek 512
Maximální počet synchronizovaných operací se sdílenými složkami 12
Maximální počet složek Hybrid Share 15
Zálohování složek a balíčků
Zálohování celého systému
Synology High Availability
Počet Syslog událostí za vteřinu 3,000
Virtualizace
Virtualizace
VMware vSphere ESXi 8.0 U2, ESXi 8.0 U1, ESXi 8.0, ESXi 7.0 U3, ESXi 7.0 U2, ESXi 7.0 U1, ESXi 7.0, ESXi 6.7 U3, ESXi 6.7 U2, ESXi 6.7 U1, ESXi 6.7, ESXi 6.5 U3, ESXi 6.5 U2, ESXi 6.5 U1, ESXi 6.5
Citrix XenServer XenServer 8.4, XenServer 8, Citrix Hypervisor 8.2 LTSR CU1
OpenStack Cinder
Podporované protokoly SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, Fibre Channel, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV
Podporované prohlížeče
  • Chrome
  • Firefox
  • Edge
  • Safari
Podporovaný jazyk English, Deutsch, Français, Italiano, Español, Dansk, Norsk, Svenska, Nederlands, Русский, Polski, Magyar, Português do Brasil, Português Europeu, Türkçe, Český, ภาษาไทย, 日本語, 한국어, 繁體中文, 简体中文
Poznámky Další podrobnosti o podporovaných verzích prohlížečů jsou uvedeny v Technické specifikace DSM.
Balíčky rozšíření zobrazit celý seznam balíčků
Synology AI Console
Synology AI Console
Integrace AI modelu třetí strany
Maximální rychlost de-identifikace 1,800 slov za sekundu
Poznámky
  • Měření výkonu anonymizace: Filtry pro čísla kreditních karet, IBAN, individuální daňové identifikační číslo, SSN a jména aplikované na anglický text o 4 355 slovech.
  • Pro povolení de-identifikace musí mít vaše zařízení alespoň 8 GB paměti a nainstalovaný Container Manager.
Maximální počet uživatelů 500
Poznámky
  • Měřeno se simulovanými uživateli, z nichž každý má průměrně 20 000 zpráv, emoji nebo nálepek. Požadovaná doba odezvy serveru je méně než deset sekund.
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným.
Download Station
Download Station
Maximální počet souběžných úloh stahování 80
Max. počet cílů iSCSI Target 64
Max. počet jednotek LUN 128
Klon/snímek jednotky LUN, Windows ODX
Bezplatné e-mailové účty 5 (Další účty vyžadují zakoupení licencí)
Maximální počet uživatelů 3,900
Poznámky
  • Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů s poštovní schránkou obsahující 20 000 položek náhodně provádí akce a přijímá 240 e-mailů denně, a 80 % uživatelů přijímá 20 e-mailů denně. Další informace
  • Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD.
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s nainstalovaným maximálním podporovaným množstvím. Další informace o požadavcích na paměť.
  • Provoz v režimu s vysokou dostupností bude mít za následek dodatečnou režii.
  • Funkce povolené během hodnocení: ochrana proti nevyžádané poště, antivirová ochrana, DNSBL, seznam dočasně zakázaných položek, skenování obsahu a full-textové vyhledávání (anglicky).
Soulad se standardem DLNA
Rozpoznávání tváře
Rozpoznávání objektů
Maximální počet snímků na sdílenou složku 256
Maximální počet snímků na jednotku LUN 64
Maximální počet snímků na systém 4,096
Maximální počet úloh replikace sdílených složek 32
Maximální počet úloh replikace jednotek LUN 16
Maximální počet úloh replikace na systém 32
Výchozí licence 2 (Další kamery vyžadují zakoupení licencí)
Maximální počet IP kamer a celkový FPS (H.264)
  • 1080p: 90 kanály, 2250 FPS
  • 3M: 90 kanály, 1500 FPS
  • 5M: 90 kanály, 900 FPS
  • 4K: 55 kanály, 550 FPS
Maximální počet IP kamer a celkový FPS (H.265)
  • 1080p: 90 kanály, 2700 FPS
  • 3M: 90 kanály, 2250 FPS
  • 5M: 90 kanály, 1500 FPS
  • 4K: 90 kanály, 1080 FPS
Poznámky
  • Hodnoty výkonu byly získány při testování provedeném se zařízením plně osazeným disky, s výchozí konfigurací paměti a v prostředí souvislého záznamu. Skutečné možnosti systému se mohou lišit podle konfigurace, výkonu disků, počtu povolených funkcí a přítomnosti dalších pracovních zátěží.
  • K vyhledání vhodného modelu podle vašich požadavků použijte nástroj NVR Selector.
  • Počet video kanálů, které lze sledovat současně, je dvojnásobkem maximálního počtu kamer pro stejný kodek a rozlišení.
  • Výše uvedené hodnoty jsou založeny na testování s RTSP streamováním. Pokud je u všech kamer povoleno SRTP, celkový výkon klesne na 70 % uvedených hodnot.
Maximální počet uživatelů 3,300
Maximální počet hostovaných souborů 25,000,000 (platí pro soubory indexované nebo hostované ve službě Synology Drive. Informace o přístupu k souborům pomocí jiných standardních protokolů se nacházejí v části Souborové služby výše)
Poznámky
  • Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů náhodně provádí operace se soubory (nahrávání, stahování, přesun a mazání) a 80 % uživatelů je přihlášeno, ale nečinných. Další informace
  • Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD.
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným.
  • Překročení výše uvedených doporučených hodnot operace aplikace nezablokuje, může však dojít k prodloužení reakční doby.
  • Při výše uvedených testech byly použity souborový systém Btrfs a nešifrované sdílené složky.
Maximální počet uživatelů 3,200
Poznámky
  • Doporučený maximální počet uživatelů je založen na následujícím zatížení: 20 % uživatelů provádí náhodné akce v průměru v 30sekundových intervalech a 80 % uživatelů je přihlášeno a prohlíží si soubor. Další informace
  • Modely s podporou SSD jsou testovány s jediným svazkem SSD.
  • Modely s rozšiřitelnou pamětí jsou testovány s maximálním podporovaným množstvím nainstalovaným.
  • Výkon klienta může mít dopad na maximální počet uživatelů provádějících souběžně úpravy. Klientská PC použitá pro testování: Intel Core i3-3220 / 8 GB RAM
Doporučený počet instancí virtuálních počítačů 12 (Další informace)
Doporučený počet systémů Virtual DSM (vyžaduje se licence) 12 (Včetně 1 licence zdarma)
Poznámky Specifikace se liší v závislosti na konfiguraci systému a velikosti paměti.
Maximální počet připojení 12
Poznámka: Parametry modelů se mohou měnit bez předchozího upozornění. Hodnoty vycházejí z interního testování provedeného společností Synology. Každý test výkonu se provádí samostatně. Současně se nezpracovávají žádné další služby ani aplikace. Skutečný výkon může být vzhledem k rozdílům v konfiguraci serveru, nasazení a počtu aktivních operací nižší než hodnota z laboratorního testování. Pokud požadavky na využití překročí výše uvedené specifikace, obraťte se na naše regionální partnery, kteří vám poskytnou profesionální rady.
Kompatibilní příslušenství Synology
RX1225RP
3,5" SATA HDD
Řada Enterprise
  • HAT5320-4T
  • HAT5320-8T
  • HAT5300-12T
  • HAT5310-16T
  • HAT5310-20T
  • HAT5320-24T
2,5" SATA SSD
Řada Enterprise
  • SAT5221-480G
  • SAT5221-960G
  • SAT5221-1920G
  • SAT5221-3840G
  • SAT5210-7000G
M.2 NVMe SSD
Řada Enterprise
  • SNV5420-400G
  • SNV5420-800G
  • SNV5420-1600G
  • M2D20
  • E25G30-F2
  • E10M20-T1
  • E10G30-T2
  • E10G30-T1
  • E10G30-F2
  • E10G18-T1
D4EU02-8G
RKS-02
RX1225RP
3,5" SATA HDD
Řada Enterprise
  • HAT5320-4T
  • HAT5320-8T
  • HAT5300-12T
  • HAT5310-16T
  • HAT5310-20T
  • HAT5320-24T
2,5" SATA SSD
Řada Enterprise
  • SAT5221-480G
  • SAT5221-960G
  • SAT5221-1920G
  • SAT5221-3840G
  • SAT5210-7000G
M.2 NVMe SSD
Řada Enterprise
  • SNV5420-400G
  • SNV5420-800G
  • SNV5420-1600G
  • M2D20
  • E25G30-F2
  • E10M20-T1
  • E10G30-T2
  • E10G30-T1
  • E10G30-F2
  • E10G18-T1
D4EU02-8G
RKS-02
Poznámka: Další informace o firmwaru disku, příslušenství EOL a další najdete v seznamu kompatibilních produktů Synology.