RackStation® RS1226RP+/RS1226+ RackStation® RS1226RP+/RS1226+
RackStation® RS1226RP+/RS1226+ Megbízható tárolás elosztott és edge környezetekhez
Funkciók Műszaki adatok Kiegészítők
Szakemberek bíznak benne minden iparágban.Skálázható alap az edge környezetekhez és azon túlAdatlap letöltése Gyors és megbízhatóTöbb mint 2 300/1 500 MB/s szekvenciális olvasás/írás, beépített 2 x 2.5GbE, és akár 288 TB nyers tárhely bővítés utánRugalmas konfigurációAdjon hozzá 4 extra meghajtóhelyet, 10/25 GbE portokat és SSD cache köteteket, amikor csak szükségesSokoldalú üzleti alkalmazásplatformVégpontok biztonsági mentése, akár 40 IP-kamera kezelése, valamint fájlok biztonságos szinkronizálása és megosztása a telephelyek között.
Megbízhatóságra tervezveAz RS1226RP+/RS1226+ két 2.5GbE RJ-45 porttal rendelkezik, amelyek Link Aggregation segítségével összekapcsolhatók, így automatikus hálózati feladatátvétel és terheléselosztás valósítható meg.Két RS1226RP+/RS1226+ egység a Synology High Availability segítségével párosítható, így megbízható aktív/passzív szerverklaszter hozható létre a szolgáltatások rendelkezésre állásának maximalizálása érdekébenEmellett az RS1226RP+ redundáns tápegységgel rendelkezik a szolgáltatás folytonosságának további biztosítása érdekében.
Felkészülve a jövőbeli növekedésreAz RS1226RP+/RS1226+ rugalmasan konfigurálható a változó igényekhez, nagyobb tárhellyel, helyi SSD gyorsítótárral vagy gyorsabb hálózattal.TárhelybővítésBővítse a nyers tárkapacitást akár 288 TB-ig 12 meghajtóhely és az RX426 bővítőegység használatával.Beépített M.2-bővítőhelyekA két integrált M.2-bővítőhely támogatja az NVMe SSD-gyorsítótárazást, amely csökkenti a késleltetést és javítja az IOPS-t a HDD-tömbökben, anélkül, hogy PCIe-bővítőhelyeket vagy előlapi meghajtóhelyeket foglalna el.Rugalmas hálózati lehetőségekJavítsa az I/O teljesítményt vagy növelje a redundanciát 10 GbE vagy 25 GbE SFP+/SFP28 hálózattal, illetve 1GbE/10GbE RJ-45 Ethernet adapterekkel.
Automatizált adatrétegezésA Synology Tiering automatikusan a költséghatékonyabb rétegekbe helyezi a ritkán használt adatokat, kiegyensúlyozva a teljesítményt és a kapacitást, ezzel optimalizálva a tárhely megtérülését. Az RS1226RP+/RS1226+ forró vagy hideg tárhelyként is konfigurálható, így rugalmasan kiegészíti a meglévő hardvert és infrastruktúrát.További információk
Intuitív tárhely helyszíni és távoli csapatok számáraBiztonságos és kényelmes, platformfüggetlen fájl-hozzáférést, -megosztást és -szinkronizálást biztosít több telephelyen.Biztonságos privát felhőmegoldás vállalati együttműködéshezPrivát felhőcsomag fájlmegosztáshozTegye lehetővé szervezete számára az adatok egyszerű elérését, megosztását és szinkronizálását bármilyen helyszínről. Állítson be részletes jogosultságkezelést a fájlokhoz és mappákhoz való hozzáféréshez és megosztáshoz. Tartson fenn átfogó naplót a fájlműveletekről, és kövesse nyomon a fájlmegosztási beállítások módosításait részletes naplóbejegyzésekkel.További információk Többplatformos támogatásSzemélyes és megosztott adataihoz mobilalkalmazásokból, asztali kliensekből, webböngészőből vagy más Synology rendszerről is hozzáférhet. A módosítások automatikusan szinkronizálódnak a többi eszközzel, amint azok csatlakoznak.Hatékony több telephelyes szinkronizálásFelhőalapú több telephelyes szinkronizálásTegye hatékonnyá a globális munkafolyamatokat a hálózat bármely pontjáról elérhető, nagy sebességű adat-hozzáféréssel. Hibrid felhőmegoldásunk a gyakran használt fájlokat helyben gyorsítótárazza a gyors elérés érdekében, míg a ritkábban használt adatok a felhőben tárolódnak, így csökkentve a helyszíni tárhelyigényt.További információk NAS–NAS szinkronizálásAutomatizálja a telephelyek közötti adat­szinkronizálást a hatékonyabb csapatmunkához. Az egyirányú vagy kétirányú szinkronizálási lehetőségek biztosítják, hogy a fájlok és mappák minden adat­telephelyen naprakészek legyenek.További információk Szinkronizálás nyilvános felhőszolgáltatókkalZökkenőmentesen csatlakozhat nyilvános felhőszolgáltatásokhoz, például az Amazon S3, BackBlaze B2, Dropbox, Google Cloud Storage, Microsoft Azure és OpenStack Swift szolgáltatásokhoz. A többprotokollos támogatás, az ügyféloldali titkosítás, valamint a testreszabható szinkronizálási és sávszélesség-kezelési beállítások hatékony tárhelykezelést biztosítanak különböző platformokon.További információk Átfogó biztonsági mentési megoldásokVégpont-, VM- és NAS/SAN-védelemBiztonságosan készíthet biztonsági mentést Windows, Mac és Linux végpontokról, Synology szerverekről, valamint VMware® és Hyper-V® virtuális gépekről az Active Backup for Business segítségével.További információk Microsoft 365 és Google WorkspaceKözpontosítsa a Microsoft 365 és a Google Workspace adatainak biztonsági mentését, hogy megvédje a felhőben tárolt adatokat a véletlen eseményektől, és egyszerűsítse az adatmegőrzési szabályzatoknak való megfelelést. Ütemezhető biztonsági mentések, rugalmas fájlverzió-kezelés és blokk szintű deduplikáció biztosítják a rugalmasságot, valamint a tárhely- és sávszélesség-megtakarítást.Fejlett adatvédelem és helyreállításHatékony és megbízható Synology rendszermentésKészítsen biztonsági mentést teljes rendszerekről, illetve minden adatról, alkalmazásról és konfigurációról számos tárolási célhelyre, beleértve a Synology C2 Storage szolgáltatást is. Adatvesztés esetén gyorsan visszaállíthatja a teljes rendszert bare-metal helyreállítással, vagy szükség esetén egyes fájlokat is visszanyerhet. A fejlett funkciók – mint az automatizált ütemezés, a részletes hozzáférés-vezérlés, a végponttól végpontig tartó titkosítás, az adatok deduplikációja és a többverziós megőrzés – lehetővé teszik, hogy az adatkezelési igényekhez leginkább illeszkedő biztonsági mentési tervet alakítsa ki.További információk Manipulációbiztos védelem megváltoztathatatlan pillanatképekkelVédje a kritikus LUN-okat és megosztott mappákat automatizált, megváltoztathatatlan pillanatképekkel, egyedi megőrzési szabályzatokkal támogatva. A beépített külső helyszíni replikáció tovább erősíti az üzletmenet folytonosságátTovábbi információk
Együttműködés biztonságos felhőben, mesterséges intelligencia támogatásávalFokozza a munkahelyi együttműködést a Synology Office Suite segítségével. Hozzon létre, szerkesszen és osszon meg dokumentumokat csapatok között valós időben. Üzemeltessen helyben telepített e-mail kiszolgálót, hogy webes e-mail-hozzáférést biztosítson, miközben teljes mértékben megőrzi az adatok tulajdonjogát. Emellett maradjon kapcsolatban biztonságos egyéni csevegéseken, nyilvános csatornákon, titkosított privát csatornákon és csoportos beszélgetéseken keresztül. Az MI-asszisztens növeli a termelékenységet az alkalmazásokban, a vezető MI-szolgáltatók API-kulcsos integrációján keresztül.További információk
Dolgozzon okosabban az MI-velMinden egyben privát felhőalapú produktivitási MI-megoldás intelligens eszközökkel és adatvédelmi vezérlőkkel. További információk MailPlusDokumentumDiákTáblázatE-mailek összefoglalása és okos válaszok generálásaPiszkozatok írása és csiszolásaEgykattintásos fordítás az egész prezentációra és a megjegyzésekreElemezze az adatokat és kapjon képletjavaslatokatmegfigyelésSynology Surveillance StationVállalkozása védelme még sosem volt ilyen egyszerű: központosított felügyelet, több mint 17 000 IP-kamera modell támogatása, valamint távoli megfigyelés és visszajátszás. A Synology videókezelő rendszere minden szükséges eszközt biztosít élő megfigyeléshez, vizsgálathoz, kezeléshez és biztonsági mentéshez.További információk Nyílt integrációs platform megfigyeléshezCsatlakoztasson külső hardvereket, MI-alapú elemzéseket és speciális alkalmazásokat nyílt API-kon keresztül. Platformunk zökkenőmentes integrációt biztosít a meglévő infrastruktúrával, így rugalmas, jövőálló biztonsági ökoszisztémát hoz létre.További információk Központosított felügyelet és kezelésFelügyelje és kezelje Synology eszközparkját egy központi felületről, helyben vagy a felhőben.Központi felügyeleti rendszerKezelje a Synology szervereket egy központi konzolról csoportházirendek, feladatdelegálás, tömeges frissítések és egyéb funkciók segítségével.További információkActive InsightFigyelje globális Synology flottája teljesítményét, biztonsági mentési állapotát, bejelentkezési tevékenységét és még sok mást a felhő erejével.További információk
Teljesítmény, amelyet a Synology meghajtók biztosítanakA Synology rendszerekhez tervezett Synology meghajtók egyenletes teljesítményt és páratlan megbízhatóságot nyújtanak a telepítéseihez.
Synology számára tervezett merevlemezekNézze meg, hogyan biztosítanak a Synology merevlemezek megbízhatóságot, következetes teljesítményt és egyszerűsített rendszerkezelést a mély hardver-szoftver integráción keresztül.Videó megtekintése
Extra védelem a Bővített garancia Plus segítségévelAdjon hozzá további két évet a hároméves, korlátozott hardvergaranciájához, és szerezzen hozzáférést prémium szolgáltatásokhoz, amelyek felgyorsítják a helyreállítást katasztrófa esetén. További információk
A Fortune 500 vállalatainak több mint fele a Synology megoldásaira támaszkodikPartnercégek logóit bemutató körhinta
Tudja meg, miért
Hardveráttekintés RS1226RP+ RS1226+
  • 1Bekapcsolásjelző
  • 2Bekapcsológomb
  • 3Riasztás némító gomb
  • 4Állapotjelző
  • 5Riasztásjelző
  • 6Meghajtóállapot-jelzők
  • 7Meghajtótálca-zárak
  • 8Meghajtótálcák
  • 9Ventilátorok
  • 10PCI Express bővítőhely
  • 11Visszaállítás gomb
  • 12USB 3.2 Gen 1 portok
  • 132.5GbE RJ-45 portok
  • 14Bővítőport
  • 15Konzol port
  • 16Tápegység ventilátorok
  • 17Tápcsatlakozók
  • 1Bekapcsolásjelző
  • 2Bekapcsológomb
  • 3Riasztás némító gomb
  • 4Állapotjelző
  • 5Riasztásjelző
  • 6Meghajtóállapot-jelzők
  • 7Meghajtótálca-zárak
  • 8Meghajtótálcák
  • 9Ventilátorok
  • 10PCI Express bővítőhely
  • 11Visszaállítás gomb
  • 12USB 3.2 Gen 1 portok
  • 132.5GbE RJ-45 portok
  • 14Bővítőport
  • 15Tápcsatlakozók
  • 16Konzol port
Lépjen kapcsolatba velünkHol lehet vásárolniTovábbi információkKérdezze a Synology-tTovábbi információkMegjegyzés:A Gartner® és a Peer Insights™ a Gartner, Inc. és/vagy leányvállalatainak védjegyei. Minden jog fenntartva. A Gartner Peer Insights tartalma egyéni végfelhasználók saját tapasztalatain alapuló véleményeit tartalmazza, és nem tekinthető tényállításnak, valamint nem tükrözi a Gartner vagy leányvállalatainak nézeteit. A Gartner nem támogat semmilyen gyártót, terméket vagy szolgáltatást, amely ebben a tartalomban szerepel, és nem vállal sem kifejezett, sem hallgatólagos garanciát e tartalom pontosságára vagy teljességére vonatkozóan, beleértve a forgalomképességre vagy egy adott célra való alkalmasságra vonatkozó garanciákat sem.A teljesítményadatokat a Synology belső tesztelései alapján határozták meg. A tényleges teljesítmény a tesztelési környezettől, a használattól és a konfigurációtól függően változhat. További információkért lásd a teljesítménydiagramokat.A nyers kapacitás 24 TB-os meghajtók használatával került kiszámításra. A felhasználható tárolókapacitás a használt meghajtóktól és a RAID konfigurációtól függően változhat.Kompatibilis meghajtók használata kötelező. Kérjük, vásárlás előtt tekintse meg kompatibilitási listánkat. További részletekért olvassa el ezt a cikket.Az SSD-gyorsítótár engedélyezhető bizonyos kompatibilis SSD-kkel. A modell-specifikus támogatásért és részletekért lásd a kompatibilitási listát. Az SSD-k külön vásárolhatók meg.Ez a szám a 1080p felbontásban működő IP kamerák ajánlott számát jelziA kompatibilis NIC-ek, HBA-k és egyéb tartozékok teljes és legfrissebb listájáért kérjük, tekintse meg kompatibilitási listánkat.A Hyper Backup és Hybrid Share szolgáltatáshoz a C2 Storage használatához jogosult éves vagy havi előfizetés megvásárlása szükséges. Minden újonnan regisztrált eszköz esetén ingyenes próbaverzió érhető el.Öt MailPlus e-mail-fiók tartozik hozzá. További e-mail-fiókok hozzáadhatók Synology MailPlus licenc csomagok vásárlásával. További információA Surveillance Station két ingyenes licencet tartalmaz. További kamerák és eszközök csatlakoztatásához további licencek szükségesek. További információA Bővített garancia Plus-t a készülék vásárlási dátumától számított 90 napon belül, vagy ha ez nem áll rendelkezésre, a készülék gyártási dátumától számított 180 napon belül kell megvásárolni. A vásárláshoz Synology-fiók szükséges. A Bővített garancia Plus kiegészítő fedezetének kezdő dátuma a Synology NAS vásárlási dátuma alapján kerül kiszámításra. Ha nem tud vásárlást igazoló bizonylatot bemutatni, a készülék gyártási dátuma lesz érvényes.A prémium szolgáltatások, beleértve az expressz szállítást, fizetős bővítményként csak bizonyos országokban érhetők el.
Hardveradatok Szoftveradatok
Hardveradatok
Hardverspecifikációk
RS1226RP+
RS1226+
Processzor
CPU modell AMD Ryzen V1500B AMD Ryzen V1500B
A CPU-k száma 1 1
CPU-magok száma 4 4
CPU-szálak száma 8 8
CPU architektúra 64-bit 64-bit
CPU frekvencia 2.2 GHz 2.2 GHz
Hardveres titkosító motor
Memória
Rendszermemória 4 GB DDR4 ECC SODIMM 4 GB DDR4 ECC SODIMM
Előtelepített memóriamodul 4 GB (4 GB × 1) 4 GB (4 GB × 1)
Memóriaaljzatok száma 2 2
Maximális memóriakapacitás 32 GB (16 GB × 2) 32 GB (16 GB × 2)
Megjegyzések
  • A Synology módosíthatja az előre telepített memóriamodulok specifikációit az alkatrészek életciklusával és ellátási feltételekkel összhangban. Minden módosított alkatrész ugyanazon szigorú ellenőrzésen megy keresztül, hogy biztosítsa az egyenértékű kompatibilitást, stabilitást és teljesítményt.
  • Az optimális kompatibilitás és megbízhatóság érdekében mindig Synology memóriamodulokat vásároljon. Ha nem Synology gyártmányú memóriamodulokat használ a memória bővítésére, a Synology nem biztosít teljes termékgaranciát, illetve műszaki támogatást sem nyújt.
  • Többmodulos memória konfigurációk esetén minden modulnak azonosnak kell lennie, és ugyanazt a modellszámot kell viselnie. Ellenőrizze a Synology termékének termékkézikönyvét az ajánlott memória konfigurációkért.
  • A Synology módosíthatja az előre telepített memóriamodulok specifikációit az alkatrészek életciklusával és ellátási feltételekkel összhangban. Minden módosított alkatrész ugyanazon szigorú ellenőrzésen megy keresztül, hogy biztosítsa az egyenértékű kompatibilitást, stabilitást és teljesítményt.
  • Az optimális kompatibilitás és megbízhatóság érdekében mindig Synology memóriamodulokat vásároljon. Ha nem Synology gyártmányú memóriamodulokat használ a memória bővítésére, a Synology nem biztosít teljes termékgaranciát, illetve műszaki támogatást sem nyújt.
  • Többmodulos memória konfigurációk esetén minden modulnak azonosnak kell lennie, és ugyanazt a modellszámot kell viselnie. Ellenőrizze a Synology termékének termékkézikönyvét az ajánlott memória konfigurációkért.
Tárhely
Meghajtórekeszek (Összes támogatott meghajtó megtekintése)
8 × 3,5" SATA HDD vagy 2,5" SATA SSD
2 × M.2 2280 NVMe SSD
8 × 3,5" SATA HDD vagy 2,5" SATA SSD
2 × M.2 2280 NVMe SSD
Merevlemeztálcák max. száma bővítőegyéggel 12 (RX426 × 1) 12 (RX426 × 1)
Működés közben cserélhető merevlemezek*
Megjegyzések
  • A működés közbeni csere funkciót az M.2 SSD bővítőhelyek nem támogatják.
  • Kompatibilis meghajtók használata szükséges. A merevlemezek megvásárlása előtt tájékozódjon a kompatibilitási lista oldalon. További részleteket ebben a cikkben talál.
  • Az SSD-gyorsítótár bizonyos kompatibilis SSD-kkel engedélyezhető. A modellspecifikus támogatással és részletekkel kapcsolatban lásd a kompatibilitási listát. Az SSD-k külön vásárolhatók meg.
  • A működés közbeni csere funkciót az M.2 SSD bővítőhelyek nem támogatják.
  • Kompatibilis meghajtók használata szükséges. A merevlemezek megvásárlása előtt tájékozódjon a kompatibilitási lista oldalon. További részleteket ebben a cikkben talál.
  • Az SSD-gyorsítótár bizonyos kompatibilis SSD-kkel engedélyezhető. A modellspecifikus támogatással és részletekkel kapcsolatban lásd a kompatibilitási listát. Az SSD-k külön vásárolhatók meg.
Külső portok
RJ-45 2.5GbE LAN port 2 2
USB 3.2 Gen 1-port 2 2
Bővítőport 1 1
Bővítőport típusa USB Type-C USB Type-C
PCIe
PCIe bővítése 1 × Gen3 x8 slot (x4 link) 1 × Gen3 x8 slot (x4 link)
Megjelenés
Kivitel (RU) 2U 2U
Méret (magasság × szélesség × mélység) 88.3 mm × 481.9 mm × 398.4 mm 88 mm × 482 mm × 306.6 mm
Tömeg 8.9 kg 6.8 kg
Racktelepítési támogató* Négyoszlopos, 19 hüvelykes rackház (Synology sínkészlet – RKS-02)
  • Négyoszlopos, 19 hüvelykes rackház (Synology sínkészlet – RKM114/RKS-02)
  • Kétoszlopos, 19 hüvelykes rackház (közvetlen csatlakoztatás)
Megjegyzések
A sínkészlet külön vásárolható meg A sínkészlet külön vásárolható meg
Egyebek
Rendszerventilátor 80 mm × 80 mm × 2 pcs 80 mm × 80 mm × 2 pcs
Ventilátorsebesség üzemmód
  • Teljes sebességű üzemmód
  • Hűvös üzemmód
  • Csendes üzemmód
  • Teljes sebességű üzemmód
  • Hűvös üzemmód
  • Csendes üzemmód
Tápfeszültség helyreállítása
Zajszint 22.8 dB(A) 23.3 dB(A)
Ütemezett be-/kikapcsolás
LAN / WAN Wake-támogatás
Tápegység / adapter 550 watt 250 watt
Redundáns tápegység -
AC bemeneti feszültség 100 V to 240 V AC 100 V to 240 V AC
Frekvencia 50/60 Hz, Egyfázisú 50/60 Hz, Egyfázisú
Áramfogyasztás 81.82 watt (hozzáférés)
30.58 watt (HDD hibernálás)
72.33 watt (hozzáférés)
20.74 watt (HDD hibernálás)
Brit hőegység 279.37 BTU/hr (hozzáférés)
104.41 BTU/hr (HDD hibernálás)
246.97 BTU/hr (hozzáférés)
70.82 BTU/hr (HDD hibernálás)
Megjegyzések
  • A teljesítményfelvétel mérési módjáról a további tudnivalókat ebben a cikkben találja.
  • A zajtesztet Synology SATA HDD egységekkel teljesen feltöltött, üresjárati állapotú Synology rendszerrel végezték. Két G.R.A.S. 40AE típusú mikrofon van elhelyezve 1 méter távolságra az eszköz előtt és mögött. Háttérzaj: 16,49–17,51 dB(A); hőmérséklet: 24,25–25,75˚C; páratartalom: 58,2–61,8%
  • A teljesítményfelvétel mérési módjáról a további tudnivalókat ebben a cikkben találja.
  • A zajtesztet Synology SATA SSD egységekkel teljesen feltöltött, üresjárati állapotú Synology rendszerrel végezték. Két G.R.A.S. 40AE típusú mikrofon volt elhelyezve 1 méter távolságra az eszköz előtt és mögött. Háttérzaj: 16,49–17,51 dB(A); hőmérséklet: 24,25–25,75˚C; páratartalom: 58,2–61,8%.
Hőmérséklet
Üzemi hőmérséklet 0°C to 35°C (32°F to 95°F) 0°C to 35°C (32°F to 95°F)
Tárolási hőmérséklet -20°C to 60°C (-5°F to 140°F) -20°C to 60°C (-5°F to 140°F)
Működési páratartalom 8% to 80% RH 8% to 80% RH
Tárolási páratartalom 5% to 95% RH 5% to 95% RH
Tanúsítvány
  • FCC
  • CE
  • BSMI
  • VCCI
  • RCM
  • UKCA
  • EAC
  • CCC
  • KC
  • BIS
  • UL
  • FCC
  • CE
  • BSMI
  • VCCI
  • RCM
  • UKCA
  • EAC
  • CCC
  • KC
  • BIS
  • UL
Garancia
3 éves hardvergarancia, amely 5 évre meghosszabbítható az Bővített garancia Plus szolgáltatással 3 éves hardvergarancia, amely 5 évre meghosszabbítható az Bővített garancia Plus szolgáltatással
Megjegyzések
  • A jótállási idő kezdete a vásárlási nyugtán feltüntetett vásárlási dátum. (Tudjon meg többet)
  • A Bővített garancia Plus csak Európában és Észak-Amerikában érhető el. A támogatott országokra/régiókra vonatkozó információkat lásd a Bővített garancia Plus honlapján. (További információk)
  • A jótállási idő kezdete a vásárlási nyugtán feltüntetett vásárlási dátum. (Tudjon meg többet)
  • A Bővített garancia Plus csak Európában és Észak-Amerikában érhető el. A támogatott országokra/régiókra vonatkozó információkat lásd a Bővített garancia Plus honlapján. (További információk)
Környezet
Megfelel az RoHS-szabványnak Megfelel az RoHS-szabványnak
Csomagolás tartalma
  • Fő egység – 1 db
  • Kiegészítő csomag – 1 db
  • AC kábel – 2 db
  • Fő egység – 1 db
  • Kiegészítő csomag – 1 db
  • AC kábel – 1 db
  • C13–C14 tápkábel × 1
Opcionális kiegészítők
Megjegyzések Többmodulos memória konfigurációk esetén minden modulnak azonosnak kell lennie, és ugyanazt a modellszámot kell viselnie. Ellenőrizze a Synology termékének termékkézikönyvét az ajánlott memória konfigurációkért.
  • Többmodulos memória konfigurációk esetén minden modulnak azonosnak kell lennie, és ugyanazt a modellszámot kell viselnie. Ellenőrizze a Synology termékének termékkézikönyvét az ajánlott memória konfigurációkért.
  • Előfordulhat, hogy egyes elemek nem elérhetők az Ön régiójában. További információkért forduljon a helyi forgalmazóhoz.
Hardveradatok
Hardverspecifikációk
RS1226RP+
RS1226+
Processzor CPU modell AMD Ryzen V1500B AMD Ryzen V1500B
A CPU-k száma 1 1
CPU-magok száma 4 4
CPU-szálak száma 8 8
CPU architektúra 64-bit 64-bit
CPU frekvencia 2.2 GHz 2.2 GHz
Hardveres titkosító motor
Memória Rendszermemória 4 GB DDR4 ECC SODIMM 4 GB DDR4 ECC SODIMM
Előtelepített memóriamodul 4 GB (4 GB × 1) 4 GB (4 GB × 1)
Memóriaaljzatok száma 2 2
Maximális memóriakapacitás 32 GB (16 GB × 2) 32 GB (16 GB × 2)
Megjegyzések
  • A Synology módosíthatja az előre telepített memóriamodulok specifikációit az alkatrészek életciklusával és ellátási feltételekkel összhangban. Minden módosított alkatrész ugyanazon szigorú ellenőrzésen megy keresztül, hogy biztosítsa az egyenértékű kompatibilitást, stabilitást és teljesítményt.
  • Az optimális kompatibilitás és megbízhatóság érdekében mindig Synology memóriamodulokat vásároljon. Ha nem Synology gyártmányú memóriamodulokat használ a memória bővítésére, a Synology nem biztosít teljes termékgaranciát, illetve műszaki támogatást sem nyújt.
  • Többmodulos memória konfigurációk esetén minden modulnak azonosnak kell lennie, és ugyanazt a modellszámot kell viselnie. Ellenőrizze a Synology termékének termékkézikönyvét az ajánlott memória konfigurációkért.
Tárhely Meghajtórekeszek (Összes támogatott meghajtó megtekintése)
8 × 3,5" SATA HDD vagy 2,5" SATA SSD
2 × M.2 2280 NVMe SSD
8 × 3,5" SATA HDD vagy 2,5" SATA SSD
2 × M.2 2280 NVMe SSD
Merevlemeztálcák max. száma bővítőegyéggel 12 (RX426 × 1) 12 (RX426 × 1)
Működés közben cserélhető merevlemezek*
Megjegyzések
  • A működés közbeni csere funkciót az M.2 SSD bővítőhelyek nem támogatják.
  • Kompatibilis meghajtók használata szükséges. A merevlemezek megvásárlása előtt tájékozódjon a kompatibilitási lista oldalon. További részleteket ebben a cikkben talál.
  • Az SSD-gyorsítótár bizonyos kompatibilis SSD-kkel engedélyezhető. A modellspecifikus támogatással és részletekkel kapcsolatban lásd a kompatibilitási listát. Az SSD-k külön vásárolhatók meg.
Külső portok RJ-45 2.5GbE LAN port 2 2
USB 3.2 Gen 1-port 2 2
Bővítőport 1 1
Bővítőport típusa USB Type-C USB Type-C
PCIe PCIe bővítése 1 × Gen3 x8 slot (x4 link) 1 × Gen3 x8 slot (x4 link)
Megjelenés Kivitel (RU) 2U 2U
Méret (magasság × szélesség × mélység) 88.3 mm × 481.9 mm × 398.4 mm 88 mm × 482 mm × 306.6 mm
Tömeg 8.9 kg 6.8 kg
Racktelepítési támogató* Négyoszlopos, 19 hüvelykes rackház (Synology sínkészlet – RKS-02)
  • Négyoszlopos, 19 hüvelykes rackház (Synology sínkészlet – RKM114/RKS-02)
  • Kétoszlopos, 19 hüvelykes rackház (közvetlen csatlakoztatás)
Megjegyzések A sínkészlet külön vásárolható meg
Egyebek Rendszerventilátor 80 mm × 80 mm × 2 pcs 80 mm × 80 mm × 2 pcs
Ventilátorsebesség üzemmód
  • Teljes sebességű üzemmód
  • Hűvös üzemmód
  • Csendes üzemmód
  • Teljes sebességű üzemmód
  • Hűvös üzemmód
  • Csendes üzemmód
Tápfeszültség helyreállítása
Zajszint 22.8 dB(A) 23.3 dB(A)
Ütemezett be-/kikapcsolás
LAN / WAN Wake-támogatás
Tápegység / adapter 550 watt 250 watt
Redundáns tápegység -
AC bemeneti feszültség 100 V to 240 V AC 100 V to 240 V AC
Frekvencia 50/60 Hz, Egyfázisú 50/60 Hz, Egyfázisú
Áramfogyasztás 81.82 watt (hozzáférés)
30.58 watt (HDD hibernálás)
72.33 watt (hozzáférés)
20.74 watt (HDD hibernálás)
Brit hőegység 279.37 BTU/hr (hozzáférés)
104.41 BTU/hr (HDD hibernálás)
246.97 BTU/hr (hozzáférés)
70.82 BTU/hr (HDD hibernálás)
Megjegyzések
  • A teljesítményfelvétel mérési módjáról a további tudnivalókat ebben a cikkben találja.
  • A zajtesztet Synology SATA HDD egységekkel teljesen feltöltött, üresjárati állapotú Synology rendszerrel végezték. Két G.R.A.S. 40AE típusú mikrofon van elhelyezve 1 méter távolságra az eszköz előtt és mögött. Háttérzaj: 16,49–17,51 dB(A); hőmérséklet: 24,25–25,75˚C; páratartalom: 58,2–61,8%
  • A teljesítményfelvétel mérési módjáról a további tudnivalókat ebben a cikkben találja.
  • A zajtesztet Synology SATA SSD egységekkel teljesen feltöltött, üresjárati állapotú Synology rendszerrel végezték. Két G.R.A.S. 40AE típusú mikrofon volt elhelyezve 1 méter távolságra az eszköz előtt és mögött. Háttérzaj: 16,49–17,51 dB(A); hőmérséklet: 24,25–25,75˚C; páratartalom: 58,2–61,8%.
Hőmérséklet Üzemi hőmérséklet 0°C to 35°C (32°F to 95°F) 0°C to 35°C (32°F to 95°F)
Tárolási hőmérséklet -20°C to 60°C (-5°F to 140°F) -20°C to 60°C (-5°F to 140°F)
Működési páratartalom 8% to 80% RH 8% to 80% RH
Tárolási páratartalom 5% to 95% RH 5% to 95% RH
Tanúsítvány
  • FCC
  • CE
  • BSMI
  • VCCI
  • RCM
  • UKCA
  • EAC
  • CCC
  • KC
  • BIS
  • UL
  • FCC
  • CE
  • BSMI
  • VCCI
  • RCM
  • UKCA
  • EAC
  • CCC
  • KC
  • BIS
  • UL
Garancia 3 éves hardvergarancia, amely 5 évre meghosszabbítható az Bővített garancia Plus szolgáltatással 3 éves hardvergarancia, amely 5 évre meghosszabbítható az Bővített garancia Plus szolgáltatással
Megjegyzések
  • A jótállási idő kezdete a vásárlási nyugtán feltüntetett vásárlási dátum. (Tudjon meg többet)
  • A Bővített garancia Plus csak Európában és Észak-Amerikában érhető el. A támogatott országokra/régiókra vonatkozó információkat lásd a Bővített garancia Plus honlapján. (További információk)
Környezet Megfelel az RoHS-szabványnak Megfelel az RoHS-szabványnak
Csomagolás tartalma
  • Fő egység – 1 db
  • Kiegészítő csomag – 1 db
  • AC kábel – 2 db
  • Fő egység – 1 db
  • Kiegészítő csomag – 1 db
  • AC kábel – 1 db
  • C13–C14 tápkábel × 1
Opcionális kiegészítők
Megjegyzések Többmodulos memória konfigurációk esetén minden modulnak azonosnak kell lennie, és ugyanazt a modellszámot kell viselnie. Ellenőrizze a Synology termékének termékkézikönyvét az ajánlott memória konfigurációkért.
  • Többmodulos memória konfigurációk esetén minden modulnak azonosnak kell lennie, és ugyanazt a modellszámot kell viselnie. Ellenőrizze a Synology termékének termékkézikönyvét az ajánlott memória konfigurációkért.
  • Előfordulhat, hogy egyes elemek nem elérhetők az Ön régiójában. További információkért forduljon a helyi forgalmazóhoz.
Szoftveradatok
DSM adatok
RS1226RP+
RS1226+
Különálló kötet maximális mérete
  • 200 TB (32 GB memória szükséges)
  • 108 TB
  • 200 TB (32 GB memória szükséges)
  • 108 TB
Maximális belső kötetszám 32 32
SSD olvasási-írási gyorsítótár (gyorsítótár méretének meghatározása)
SSD TRIM
Tárhelyhatékonyság
Támogatott RAID típus
  • Synology Hybrid RAID
  • Basic
  • JBOD
  • RAID 0
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
  • Synology Hybrid RAID
  • Basic
  • JBOD
  • RAID 0
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
RAID migráció
  • Basic RAID 1-re
  • Basic RAID 5-re
  • RAID 1 RAID 5-re
  • RAID 5 RAID 6-ra
  • Basic RAID 1-re
  • Basic RAID 5-re
  • RAID 1 RAID 5-re
  • RAID 5 RAID 6-ra
Kötetkiterjesztés nagyobb merevlemezekkel
  • Synology Hybrid RAID
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
  • Synology Hybrid RAID
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
Kötet kiterjesztése merevlemez hozzáadásával
  • Synology Hybrid RAID
  • JBOD
  • RAID 5
  • RAID 6
  • Synology Hybrid RAID
  • JBOD
  • RAID 5
  • RAID 6
Global Hot Spare támogatású RAID típusok
  • Synology Hybrid RAID
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
  • Synology Hybrid RAID
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
Megjegyzések
  • A 108 TB feletti kötetekhez legalább 32 GB memória szükséges.
  • A tényleges maximális tárolókészlet- és kötetméretek a használt meghajtók méretétől, az elérhető lemezfiókok számától és a RAID-konfigurációtól függenek.
  • Az egyes kötetek felhasználható kapacitása alacsonyabb lesz, mint a maximális kötetméret, és ez a fájlrendszertől és a tárolt rendszermetaadatok mennyiségétől függ.
  • A tárhelyhatékonyság segít csökkenteni a tárhelyhasználatot deduplikáció és tömörítés révén. További információkat erről a funkcióról és a támogatási követelményekről a cikkben talál.
  • A 108 TB feletti kötetekhez legalább 32 GB memória szükséges.
  • A tényleges maximális tárolókészlet- és kötetméretek a használt meghajtók méretétől, az elérhető lemezfiókok számától és a RAID-konfigurációtól függenek.
  • Az egyes kötetek felhasználható kapacitása alacsonyabb lesz, mint a maximális kötetméret, és ez a fájlrendszertől és a tárolt rendszermetaadatok mennyiségétől függ.
  • A tárhelyhatékonyság segít csökkenteni a tárhelyhasználatot deduplikáció és tömörítés révén. További információkat erről a funkcióról és a támogatási követelményekről a cikkben talál.
Belső meghajtók
  • Btrfs
  • Btrfs
Külső meghajtók
  • Btrfs
  • ext4
  • ext3
  • FAT32
  • NTFS
  • HFS+
  • exFAT
  • Btrfs
  • ext4
  • ext3
  • FAT32
  • NTFS
  • HFS+
  • exFAT
Fájlprotokoll
  • SMB
  • AFP
  • NFS
  • FTP
  • WebDAV
  • Rsync
  • SMB
  • AFP
  • NFS
  • FTP
  • WebDAV
  • Rsync
SMB kapcsolatok maximális száma (FSCT-alapú) 200 200
Windows hozzáférés-vezérlő lista (ACL) integráció
NFS Kerberos-hitelesítés
Megjegyzések
  • Ennek a modellnek a kapcsolati értékét Synology SATA HDD-vel teljesen feltöltve és az összes fedélzeti hálózati porttal tesztelték.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • Az SMB teljesítményét a Microsoft File Server Capacity Tool (FSCT) 1.3-as verziójával értékelték, a következő konfigurációval:
    • Teszt terhelés: HomeFolder forgatókönyv, amelyet az FSCT eszköz biztosít
    • Teszt időtartama: 600 másodperc
    • Tartományvezérlő és FSCT vezérlő: Windows Server 2022
    • FSCT kliensek: 8 × Windows 10 gép
    • SMB funkció: Könyvtár bérlés engedélyezve
  • Ennek a modellnek a kapcsolati értékét Synology SATA HDD-vel teljesen feltöltve és az összes fedélzeti hálózati porttal tesztelték.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • Az SMB teljesítményét a Microsoft File Server Capacity Tool (FSCT) 1.3-as verziójával értékelték, a következő konfigurációval:
    • Teszt terhelés: HomeFolder forgatókönyv, amelyet az FSCT eszköz biztosít
    • Teszt időtartama: 600 másodperc
    • Tartományvezérlő és FSCT vezérlő: Windows Server 2022
    • FSCT kliensek: 8 × Windows 10 gép
    • SMB funkció: Könyvtár bérlés engedélyezve
Helyi felhasználói fiókok maximális száma 1,024 1,024
Helyi csoportok maximális száma 256 256
Maximális megosztott mappa 256 256
Maximális megosztott mappa szinkronizálási feladat 8 8
Hybrid Share mappák maximális száma 10 10
Mappák és csomagok biztonsági mentése
Teljes rendszer biztonsági mentése
Synology High Availability
Syslog események másodpercenként 1,000 1,000
Virtualizáció
VMware vSphere ESXi 8.0 U2, ESXi 8.0 U1, ESXi 8.0, ESXi 7.0 U3, ESXi 7.0 U2, ESXi 7.0 U1, ESXi 7.0, ESXi 6.7 U3, ESXi 6.7 U2, ESXi 6.7 U1, ESXi 6.7, ESXi 6.5 U3, ESXi 6.5 U2, ESXi 6.5 U1, ESXi 6.5 ESXi 8.0 U2, ESXi 8.0 U1, ESXi 8.0, ESXi 7.0 U3, ESXi 7.0 U2, ESXi 7.0 U1, ESXi 7.0, ESXi 6.7 U3, ESXi 6.7 U2, ESXi 6.7 U1, ESXi 6.7, ESXi 6.5 U3, ESXi 6.5 U2, ESXi 6.5 U1, ESXi 6.5
Microsoft Hyper-V Windows Server 2025, Windows Server 2022 Windows Server 2025, Windows Server 2022
Citrix XenServer XenServer 8.4 XenServer 8.4
OpenStack Cinder Cinder
Támogatott protokollok SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV
Támogatott böngészők
  • Chrome
  • Firefox
  • Edge
  • Safari
  • Chrome
  • Firefox
  • Edge
  • Safari
Támogatott nyelv English, Deutsch, Français, Italiano, Español, Dansk, Norsk, Svenska, Nederlands, Русский, Polski, Magyar, Português do Brasil, Português Europeu, Türkçe, Český, ภาษาไทย, 日本語, 한국어, 繁體中文, 简体中文 English, Deutsch, Français, Italiano, Español, Dansk, Norsk, Svenska, Nederlands, Русский, Polski, Magyar, Português do Brasil, Português Europeu, Türkçe, Český, ภาษาไทย, 日本語, 한국어, 繁體中文, 简体中文
Megjegyzések
A támogatott böngészőverziókkal kapcsolatos információkért olvassa el a DSM Technikai paraméterek. A támogatott böngészőverziókkal kapcsolatos információkért olvassa el a DSM Technikai paraméterek.
Synology AI Console
Harmadik fél MI-modell integráció
Maximális de-identifikációs arány 200 szavak/másodperc 200 szavak/másodperc
Megjegyzések
  • Azonosítatlanítási teljesítménymérés: Szűrők alkalmazása hitelkártya számokra, IBAN, egyéni adófizetői azonosító szám, SSN és nevek egy 4,355 szavas angol szövegre.
  • A de-identifikáció engedélyezéséhez az eszköznek legalább 8 GB memóriával és Container Manager-rel kell rendelkeznie.
  • Azonosítatlanítási teljesítménymérés: Szűrők alkalmazása hitelkártya számokra, IBAN, egyéni adófizetői azonosító szám, SSN és nevek egy 4,355 szavas angol szövegre.
  • A de-identifikáció engedélyezéséhez az eszköznek legalább 8 GB memóriával és Container Manager-rel kell rendelkeznie.
Felhasználók maximális száma 150 150
Megjegyzések
  • Szimulált felhasználókkal mérve, mindegyikük átlagosan 20 000 üzenettel, hangulatjellel vagy matricával. A szerver előírt válaszideje tíz másodperc alatti.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • Szimulált felhasználókkal mérve, mindegyikük átlagosan 20 000 üzenettel, hangulatjellel vagy matricával. A szerver előírt válaszideje tíz másodperc alatti.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
Download Station
Konkurens letöltési feladatok maximális száma 80 80
Maximális iSCSI Target szám 64 64
Maximális LUN szám 128 128
LUN Klónozás/Pillanatfelvétel, Windows ODX
Ingyenes e-mail fiókok 5 (További fiókok használatához licenceket kell vásárolnia) 5 (További fiókok használatához licenceket kell vásárolnia)
Felhasználók maximális száma 420 420
Megjegyzések
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a 20 000 elemet tartalmazó postafiókkal véletlenszerűen hajt végre műveleteket és naponta 240 e-mailt kap, míg a felhasználók 80%-a naponta 20 e-mailt kap. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik. Tudjon meg többet a memória követelményekről.
  • A magas rendelkezésre állású módban való működés további terhelést jelent.
  • Az értékelés során engedélyezett funkciók: levélszemét elleni védelem, vírusvédelem, DNSBL, szürkelista, tartalom szkennelés és teljes szövegű keresés (angol).
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a 20 000 elemet tartalmazó postafiókkal véletlenszerűen hajt végre műveleteket és naponta 240 e-mailt kap, míg a felhasználók 80%-a naponta 20 e-mailt kap. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik. Tudjon meg többet a memória követelményekről.
  • A magas rendelkezésre állású módban való működés további terhelést jelent.
  • Az értékelés során engedélyezett funkciók: levélszemét elleni védelem, vírusvédelem, DNSBL, szürkelista, tartalom szkennelés és teljes szövegű keresés (angol).
DLNA-kompatibilitás
Arcfelismerés
Objektumfelismerés
Pillanatfelvételek maximális száma megosztott mappánként 256 256
Maximális pillanatfelvétel LUN-onként 64 64
Maximális pillanatfelvétel rendszerenként 4,096 4,096
Megosztottmappa-replikálási feladatok maximális száma 32 32
LUN-replikálási feladatok maximális száma 16 16
Replikálási feladatok maximális száma rendszerenként 32 32
Alapértelmezett licencek 2 (További kamerák használatához licenceket kell vásárolnia) 2 (További kamerák használatához licenceket kell vásárolnia)
Maximális IP-kamerák száma és összesített FPS (H.264)
  • 1080p: 40 csatornák, 1050 FPS
  • 3M: 40 csatornák, 600 FPS
  • 5M: 40 csatornák, 440 FPS
  • 4K: 32 csatornák, 320 FPS
  • 1080p: 40 csatornák, 1050 FPS
  • 3M: 40 csatornák, 600 FPS
  • 5M: 40 csatornák, 440 FPS
  • 4K: 32 csatornák, 320 FPS
Maximális IP-kamerák száma és összesített FPS (H.265)
  • 1080p: 40 csatornák, 1200 FPS
  • 3M: 40 csatornák, 1120 FPS
  • 5M: 40 csatornák, 600 FPS
  • 4K: 40 csatornák, 480 FPS
  • 1080p: 40 csatornák, 1200 FPS
  • 3M: 40 csatornák, 1120 FPS
  • 5M: 40 csatornák, 600 FPS
  • 4K: 40 csatornák, 480 FPS
Megjegyzések
  • A teljesítményadatok olyan tesztelésből származnak, amelyet egy meghajtókkal teljesen feltöltött eszközön végeztek az alapértelmezett memóriakonfigurációval és folyamatos rögzítés mellett. A rendszer tényleges képességei a konfigurációtól, a meghajtók teljesítményétől, az engedélyezett szolgáltatásoktól és a további munkaterhelésektől függően változhatnak.
  • Az NVR-választó segítségével gyorsan megtalálhatja az igényeinek megfelelő típust.
  • Az egyszerre megtekinthető videocsatornák száma kétszerese a kamerák maximális számának ugyanazon kodek és felbontás esetén.
  • A teljesítményadatok olyan tesztelésből származnak, amelyet egy meghajtókkal teljesen feltöltött eszközön végeztek az alapértelmezett memóriakonfigurációval és folyamatos rögzítés mellett. A rendszer tényleges képességei a konfigurációtól, a meghajtók teljesítményétől, az engedélyezett szolgáltatásoktól és a további munkaterhelésektől függően változhatnak.
  • Az NVR-választó segítségével gyorsan megtalálhatja az igényeinek megfelelő típust.
  • Az egyszerre megtekinthető videocsatornák száma kétszerese a kamerák maximális számának ugyanazon kodek és felbontás esetén.
Felhasználók maximális száma 360 360
Állomásonkénti maximális fájlok száma 5,000,000 (a Synology Drive által indexelt vagy tárolt fájlokra vonatkozik. A fájlok más szabványos protokollokkal való elérése esetén lásd a fenti Fájlszolgáltatások című részt.) 5,000,000 (a Synology Drive által indexelt vagy tárolt fájlokra vonatkozik. A fájlok más szabványos protokollokkal való elérése esetén lásd a fenti Fájlszolgáltatások című részt.)
Megjegyzések
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a véletlenszerűen hajt végre fájlműveleteket (feltöltés, letöltés, áthelyezés és törlés), míg a felhasználók 80%-a be van jelentkezve, de tétlen. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • A fent javasolt számok túllépése esetén az alkalmazások működőképesek maradnak, de reakcióidejük meghosszabbodhat.
  • A tesztek során Btrfs fájlrendszert és nem titkosított megosztott mappákat használtunk.
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a véletlenszerűen hajt végre fájlműveleteket (feltöltés, letöltés, áthelyezés és törlés), míg a felhasználók 80%-a be van jelentkezve, de tétlen. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • A fent javasolt számok túllépése esetén az alkalmazások működőképesek maradnak, de reakcióidejük meghosszabbodhat.
  • A tesztek során Btrfs fájlrendszert és nem titkosított megosztott mappákat használtunk.
Felhasználók maximális száma 350 350
Megjegyzések
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a véletlenszerű műveleteket hajt végre átlagosan 30 másodperces időközönként, és a felhasználók 80%-a be van jelentkezve és egy fájlt néz. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • A kliensteljesítmény befolyásolhatja a párhuzamosan szerkesztő felhasználók maximális számát. A teszteléshez a következő kliens PC-ket használtuk: Intel Core i3-3220 / 8 GB RAM
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a véletlenszerű műveleteket hajt végre átlagosan 30 másodperces időközönként, és a felhasználók 80%-a be van jelentkezve és egy fájlt néz. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • A kliensteljesítmény befolyásolhatja a párhuzamosan szerkesztő felhasználók maximális számát. A teszteléshez a következő kliens PC-ket használtuk: Intel Core i3-3220 / 8 GB RAM
Javasolt virtuálisgép-példányok 8 (További információk) 8 (További információk)
Javasolt Virtual DSM-példányok száma (licenc szükséges) 8 (inklusive 1 gratislicens) 8 (inklusive 1 gratislicens)
Megjegyzések
A specifikációk a rendszerkonfigurációtól, valamint a memória méretétől függően ettől eltérőek lehetnek. A specifikációk a rendszerkonfigurációtól, valamint a memória méretétől függően ettől eltérőek lehetnek.
Csatlakozások maximális száma 8 8
Szoftveradatok
DSM adatok
RS1226RP+
RS1226+
Tároláskezelés Különálló kötet maximális mérete
  • 200 TB (32 GB memória szükséges)
  • 108 TB
  • 200 TB (32 GB memória szükséges)
  • 108 TB
Maximális belső kötetszám 32 32
SSD olvasási-írási gyorsítótár (gyorsítótár méretének meghatározása)
SSD TRIM
Tárhelyhatékonyság
Támogatott RAID típus
  • Synology Hybrid RAID
  • Basic
  • JBOD
  • RAID 0
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
  • Synology Hybrid RAID
  • Basic
  • JBOD
  • RAID 0
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
RAID migráció
  • Basic RAID 1-re
  • Basic RAID 5-re
  • RAID 1 RAID 5-re
  • RAID 5 RAID 6-ra
  • Basic RAID 1-re
  • Basic RAID 5-re
  • RAID 1 RAID 5-re
  • RAID 5 RAID 6-ra
Kötetkiterjesztés nagyobb merevlemezekkel
  • Synology Hybrid RAID
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
  • Synology Hybrid RAID
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
Kötet kiterjesztése merevlemez hozzáadásával
  • Synology Hybrid RAID
  • JBOD
  • RAID 5
  • RAID 6
  • Synology Hybrid RAID
  • JBOD
  • RAID 5
  • RAID 6
Global Hot Spare támogatású RAID típusok
  • Synology Hybrid RAID
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
  • Synology Hybrid RAID
  • RAID 1
  • RAID 5
  • RAID 6
  • RAID 10
Megjegyzések
  • A 108 TB feletti kötetekhez legalább 32 GB memória szükséges.
  • A tényleges maximális tárolókészlet- és kötetméretek a használt meghajtók méretétől, az elérhető lemezfiókok számától és a RAID-konfigurációtól függenek.
  • Az egyes kötetek felhasználható kapacitása alacsonyabb lesz, mint a maximális kötetméret, és ez a fájlrendszertől és a tárolt rendszermetaadatok mennyiségétől függ.
  • A tárhelyhatékonyság segít csökkenteni a tárhelyhasználatot deduplikáció és tömörítés révén. További információkat erről a funkcióról és a támogatási követelményekről a cikkben talál.
Fájlrendszer Belső meghajtók
  • Btrfs
  • Btrfs
Külső meghajtók
  • Btrfs
  • ext4
  • ext3
  • FAT32
  • NTFS
  • HFS+
  • exFAT
  • Btrfs
  • ext4
  • ext3
  • FAT32
  • NTFS
  • HFS+
  • exFAT
Fájlszolgáltatások Fájlprotokoll
  • SMB
  • AFP
  • NFS
  • FTP
  • WebDAV
  • Rsync
  • SMB
  • AFP
  • NFS
  • FTP
  • WebDAV
  • Rsync
SMB kapcsolatok maximális száma (FSCT-alapú) 200 200
Windows hozzáférés-vezérlő lista (ACL) integráció
NFS Kerberos-hitelesítés
Megjegyzések
  • Ennek a modellnek a kapcsolati értékét Synology SATA HDD-vel teljesen feltöltve és az összes fedélzeti hálózati porttal tesztelték.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • Az SMB teljesítményét a Microsoft File Server Capacity Tool (FSCT) 1.3-as verziójával értékelték, a következő konfigurációval:
    • Teszt terhelés: HomeFolder forgatókönyv, amelyet az FSCT eszköz biztosít
    • Teszt időtartama: 600 másodperc
    • Tartományvezérlő és FSCT vezérlő: Windows Server 2022
    • FSCT kliensek: 8 × Windows 10 gép
    • SMB funkció: Könyvtár bérlés engedélyezve
Fiók és megosztott mappa Helyi felhasználói fiókok maximális száma 1,024 1,024
Helyi csoportok maximális száma 256 256
Maximális megosztott mappa 256 256
Maximális megosztott mappa szinkronizálási feladat 8 8
Hybrid Share Hybrid Share mappák maximális száma 10 10
Hyper Backup Mappák és csomagok biztonsági mentése
Teljes rendszer biztonsági mentése
High Availability Synology High Availability
Napló központ Syslog események másodpercenként 1,000 1,000
Virtualizáció VMware vSphere ESXi 8.0 U2, ESXi 8.0 U1, ESXi 8.0, ESXi 7.0 U3, ESXi 7.0 U2, ESXi 7.0 U1, ESXi 7.0, ESXi 6.7 U3, ESXi 6.7 U2, ESXi 6.7 U1, ESXi 6.7, ESXi 6.5 U3, ESXi 6.5 U2, ESXi 6.5 U1, ESXi 6.5 ESXi 8.0 U2, ESXi 8.0 U1, ESXi 8.0, ESXi 7.0 U3, ESXi 7.0 U2, ESXi 7.0 U1, ESXi 7.0, ESXi 6.7 U3, ESXi 6.7 U2, ESXi 6.7 U1, ESXi 6.7, ESXi 6.5 U3, ESXi 6.5 U2, ESXi 6.5 U1, ESXi 6.5
Microsoft Hyper-V Windows Server 2025, Windows Server 2022 Windows Server 2025, Windows Server 2022
Citrix XenServer XenServer 8.4 XenServer 8.4
OpenStack Cinder Cinder
Általános specifikációk Támogatott protokollok SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV
Támogatott böngészők
  • Chrome
  • Firefox
  • Edge
  • Safari
  • Chrome
  • Firefox
  • Edge
  • Safari
Támogatott nyelv English, Deutsch, Français, Italiano, Español, Dansk, Norsk, Svenska, Nederlands, Русский, Polski, Magyar, Português do Brasil, Português Europeu, Türkçe, Český, ภาษาไทย, 日本語, 한국어, 繁體中文, 简体中文 English, Deutsch, Français, Italiano, Español, Dansk, Norsk, Svenska, Nederlands, Русский, Polski, Magyar, Português do Brasil, Português Europeu, Türkçe, Český, ภาษาไทย, 日本語, 한국어, 繁體中文, 简体中文
Megjegyzések A támogatott böngészőverziókkal kapcsolatos információkért olvassa el a DSM Technikai paraméterek.
Central Management System
Synology AI Console Harmadik fél MI-modell integráció
Maximális de-identifikációs arány 200 szavak/másodperc 200 szavak/másodperc
Megjegyzések
  • Azonosítatlanítási teljesítménymérés: Szűrők alkalmazása hitelkártya számokra, IBAN, egyéni adófizetői azonosító szám, SSN és nevek egy 4,355 szavas angol szövegre.
  • A de-identifikáció engedélyezéséhez az eszköznek legalább 8 GB memóriával és Container Manager-rel kell rendelkeznie.
Synology Chat Felhasználók maximális száma 150 150
Megjegyzések
  • Szimulált felhasználókkal mérve, mindegyikük átlagosan 20 000 üzenettel, hangulatjellel vagy matricával. A szerver előírt válaszideje tíz másodperc alatti.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
Download Station Konkurens letöltési feladatok maximális száma 80 80
SAN Manager Maximális iSCSI Target szám 64 64
Maximális LUN szám 128 128
LUN Klónozás/Pillanatfelvétel, Windows ODX
Synology MailPlus / MailPlus Server Ingyenes e-mail fiókok 5 (További fiókok használatához licenceket kell vásárolnia) 5 (További fiókok használatához licenceket kell vásárolnia)
Felhasználók maximális száma 420 420
Megjegyzések
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a 20 000 elemet tartalmazó postafiókkal véletlenszerűen hajt végre műveleteket és naponta 240 e-mailt kap, míg a felhasználók 80%-a naponta 20 e-mailt kap. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik. Tudjon meg többet a memória követelményekről.
  • A magas rendelkezésre állású módban való működés további terhelést jelent.
  • Az értékelés során engedélyezett funkciók: levélszemét elleni védelem, vírusvédelem, DNSBL, szürkelista, tartalom szkennelés és teljes szövegű keresés (angol).
Media Server DLNA-kompatibilitás
Synology Photos Arcfelismerés
Objektumfelismerés
Snapshot Replication Pillanatfelvételek maximális száma megosztott mappánként 256 256
Maximális pillanatfelvétel LUN-onként 64 64
Maximális pillanatfelvétel rendszerenként 4,096 4,096
Megosztottmappa-replikálási feladatok maximális száma 32 32
LUN-replikálási feladatok maximális száma 16 16
Replikálási feladatok maximális száma rendszerenként 32 32
Surveillance Station Alapértelmezett licencek 2 (További kamerák használatához licenceket kell vásárolnia) 2 (További kamerák használatához licenceket kell vásárolnia)
Maximális IP-kamerák száma és összesített FPS (H.264)
  • 1080p: 40 csatornák, 1050 FPS
  • 3M: 40 csatornák, 600 FPS
  • 5M: 40 csatornák, 440 FPS
  • 4K: 32 csatornák, 320 FPS
  • 1080p: 40 csatornák, 1050 FPS
  • 3M: 40 csatornák, 600 FPS
  • 5M: 40 csatornák, 440 FPS
  • 4K: 32 csatornák, 320 FPS
Maximális IP-kamerák száma és összesített FPS (H.265)
  • 1080p: 40 csatornák, 1200 FPS
  • 3M: 40 csatornák, 1120 FPS
  • 5M: 40 csatornák, 600 FPS
  • 4K: 40 csatornák, 480 FPS
  • 1080p: 40 csatornák, 1200 FPS
  • 3M: 40 csatornák, 1120 FPS
  • 5M: 40 csatornák, 600 FPS
  • 4K: 40 csatornák, 480 FPS
Megjegyzések
  • A teljesítményadatok olyan tesztelésből származnak, amelyet egy meghajtókkal teljesen feltöltött eszközön végeztek az alapértelmezett memóriakonfigurációval és folyamatos rögzítés mellett. A rendszer tényleges képességei a konfigurációtól, a meghajtók teljesítményétől, az engedélyezett szolgáltatásoktól és a további munkaterhelésektől függően változhatnak.
  • Az NVR-választó segítségével gyorsan megtalálhatja az igényeinek megfelelő típust.
  • Az egyszerre megtekinthető videocsatornák száma kétszerese a kamerák maximális számának ugyanazon kodek és felbontás esetén.
Synology Drive Felhasználók maximális száma 360 360
Állomásonkénti maximális fájlok száma 5,000,000 (a Synology Drive által indexelt vagy tárolt fájlokra vonatkozik. A fájlok más szabványos protokollokkal való elérése esetén lásd a fenti Fájlszolgáltatások című részt.) 5,000,000 (a Synology Drive által indexelt vagy tárolt fájlokra vonatkozik. A fájlok más szabványos protokollokkal való elérése esetén lásd a fenti Fájlszolgáltatások című részt.)
Megjegyzések
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a véletlenszerűen hajt végre fájlműveleteket (feltöltés, letöltés, áthelyezés és törlés), míg a felhasználók 80%-a be van jelentkezve, de tétlen. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • A fent javasolt számok túllépése esetén az alkalmazások működőképesek maradnak, de reakcióidejük meghosszabbodhat.
  • A tesztek során Btrfs fájlrendszert és nem titkosított megosztott mappákat használtunk.
Synology Office Felhasználók maximális száma 350 350
Megjegyzések
  • A javasolt maximális felhasználószám a következő munkaterhelésen alapul: a felhasználók 20%-a véletlenszerű műveleteket hajt végre átlagosan 30 másodperces időközönként, és a felhasználók 80%-a be van jelentkezve és egy fájlt néz. További tudnivalók
  • Az SSD támogatással rendelkező modelleket egyetlen SSD kötettel tesztelik.
  • A bővíthető memóriával rendelkező modelleket a maximálisan támogatott mennyiséggel tesztelik.
  • A kliensteljesítmény befolyásolhatja a párhuzamosan szerkesztő felhasználók maximális számát. A teszteléshez a következő kliens PC-ket használtuk: Intel Core i3-3220 / 8 GB RAM
Virtual Machine Manager Javasolt virtuálisgép-példányok 8 (További információk) 8 (További információk)
Javasolt Virtual DSM-példányok száma (licenc szükséges) 8 (inklusive 1 gratislicens) 8 (inklusive 1 gratislicens)
Megjegyzések A specifikációk a rendszerkonfigurációtól, valamint a memória méretétől függően ettől eltérőek lehetnek.
VPN Server Csatlakozások maximális száma 8 8
Megjegyzés: A típusok műszaki adatai előzetes értesítés nélkül módosulhatnak. A számok a Synology belső tesztjein alapulnak. Minden teljesítményteszt önállóan készül. A rendszer semmilyen más szolgáltatást vagy alkalmazást nem dolgoz fel a teszttel egy időben. A szerverkonfiguráció, a rendszer kialakítása és az aktív műveletek számának függvényében a tényleges teljesítmény elmaradhat a laboratóriumi tesztek során megállapítottól. Ha a használati követelmények meghaladják a fenti műszaki adatokat, szakmai tanácsért forduljon regionális partnereinkhez.
Kompatibilis Synology kiegészítők
Típusnév RS1226RP+ RS1226+
RX426 RX426
3,5 hüvelykes SATA HDD
Plus sorozat
  • HAT3300-4T
  • HAT3300-6T
  • HAT3320-8T
  • HAT3310-12T
  • HAT3310-16T
  • HAT3320-20T
  • HAT3300-4T
  • HAT3300-6T
  • HAT3320-8T
  • HAT3310-12T
  • HAT3310-16T
  • HAT3320-20T
Enterprise sorozat
  • HAT5320-4T
  • HAT5320-8T
  • HAT5300-12T
  • HAT5310-16T
  • HAT5320-20T
  • HAT5320-24T
  • HAT5320-4T
  • HAT5320-8T
  • HAT5300-12T
  • HAT5310-16T
  • HAT5320-20T
  • HAT5320-24T
2,5 hüvelykes SATA SSD
Enterprise sorozat
  • SAT5221-480G
  • SAT5221-960G
  • SAT5221-1920G
  • SAT5221-3840G
  • SAT5210-7000G
  • SAT5221-480G
  • SAT5221-960G
  • SAT5221-1920G
  • SAT5221-3840G
  • SAT5210-7000G
M.2 NVMe SSD
Enterprise sorozat
  • SNV3410-400G
  • SNV5420-400G
  • SNV5420-800G
  • SNV5420-1600G
  • SNV3410-400G
  • SNV5420-400G
  • SNV5420-800G
  • SNV5420-1600G
  • E25G30-F2
  • E10G30-T2
  • E10G30-T1
  • E10G30-F2
  • E25G30-F2
  • E10G30-T2
  • E10G30-T1
  • E10G30-F2
  • D4ES04-4G
  • D4ES03-8G
  • D4ES03-16G
  • D4ES04-4G
  • D4ES03-8G
  • D4ES03-16G
RKS-02
  • RKS-02
  • RKM114
Típusnév RS1226RP+ RS1226+
RX426 RX426
3,5 hüvelykes SATA HDD
Plus sorozat
  • HAT3300-4T
  • HAT3300-6T
  • HAT3320-8T
  • HAT3310-12T
  • HAT3310-16T
  • HAT3320-20T
  • HAT3300-4T
  • HAT3300-6T
  • HAT3320-8T
  • HAT3310-12T
  • HAT3310-16T
  • HAT3320-20T
Enterprise sorozat
  • HAT5320-4T
  • HAT5320-8T
  • HAT5300-12T
  • HAT5310-16T
  • HAT5320-20T
  • HAT5320-24T
  • HAT5320-4T
  • HAT5320-8T
  • HAT5300-12T
  • HAT5310-16T
  • HAT5320-20T
  • HAT5320-24T
2,5 hüvelykes SATA SSD
Enterprise sorozat
  • SAT5221-480G
  • SAT5221-960G
  • SAT5221-1920G
  • SAT5221-3840G
  • SAT5210-7000G
  • SAT5221-480G
  • SAT5221-960G
  • SAT5221-1920G
  • SAT5221-3840G
  • SAT5210-7000G
M.2 NVMe SSD
Enterprise sorozat
  • SNV3410-400G
  • SNV5420-400G
  • SNV5420-800G
  • SNV5420-1600G
  • SNV3410-400G
  • SNV5420-400G
  • SNV5420-800G
  • SNV5420-1600G
  • E25G30-F2
  • E10G30-T2
  • E10G30-T1
  • E10G30-F2
  • E25G30-F2
  • E10G30-T2
  • E10G30-T1
  • E10G30-F2
  • D4ES04-4G
  • D4ES03-8G
  • D4ES03-16G
  • D4ES04-4G
  • D4ES03-8G
  • D4ES03-16G
RKS-02
  • RKS-02
  • RKM114
Megjegyzés: A meghajtók firmware-ivel, a kivezetett kiegészítőkkel és egyebekkel kapcsolatban lásd a Synology termékkompatibilitási listáját.